Sanatorija Jūsų mieste!

Registracija konsultacijai pas FMR gydytojus telefonu: 8 683 04825, (8-45) 500648

Jūs esate čia: Pagrindinis > Apie mus

Informacijos atnaujinimo data: 2018 11 15
» Apie mus
Istorija

VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras “pirmuosius žingsnius” žengė prieš 19 metų, kai 1991 m. liepos 1 d. Panevėžio mieste buvo atidaryta nauja miesto poliklinika su fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriumi. Prasidėjus reformai sveikatos sistemoje, fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos buvo priskirtos antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugoms, o poliklinika tapo pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaiga. Tuo metu reabilitacijos skyriaus vedėju dirbęs fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Jonas Laurinaitis ryžosi vadovauti reorganizacijos metu įkurtai atskirai įstaigai. Taip, akredituotas ir licencijuotas, 2001 metų birželio 4 dieną savo veiklą pradėjo VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras – viena pirmųjų tokio profilio ambulatorinių įstaigų Lietuvoje.

VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro patalpos, naudojamos pacientams priimti ir gydomosioms procedūroms atlikti išdėstytos dviejuose pastato aukštuose, rūsyje įrengta purvo gydykla.

 

Pirmame aukšte įrengtas vandens procedūrų skyrius: perlinė, elektrogalvaninė, sūkurinė, keturių kamerų elektrogalvaninė bei povandeninio masažo vonios, Šarko, škotiškas, kylantis, cirkuliarinis bei lietaus dušai, gydomasis baseinas su sauna, persirengimo bei pagalbinės patalpos. Čia dar yra vaikų kineziterapijos salė, renovuotas ergoterapijos kabinetas, treniruoklių/vibromasažo ir vandens masažo kabinetas, poilsio kambarys pacientams.


 

Antrajame aukšte – registratūra, administracijos bei du fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų kabinetai, psichologo, logoterapeuto ir socialinio darbuotojo kabinetas, masažo kabinetai, dvi kineziterapijos salės, ergoterapijos kabinetas, aparatinio masažo ir individualios kineziterapijos kabinetas,elektroterapijos, magnetolazerio, šviesos, šilumos ir šalčio terapijos, aerozolių terapijos, refleksoterapijos, elektropurvo/elektrostimuliacijos kabinetai.

Pacientai vertina mūsų centro darbuotojų pastangas bei aukštą kvalifikaciją, todėl mielai rekasi VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centrą medicininės reabilitacijos ar sveikatinimo paslaugoms gauti.

 


Nemuno g. 75, LT 37355 Panevėžys, Tel.: (8 45) 500650, 8 683 04825, el.paštas: info@fmrc.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 148413426
Cituojant svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
©2010-2018 Viešoji įstaiga Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras
Panevėžio savivaldybė Panevėžio TLK ESPBI ESPBI