Sanatorija Jūsų mieste!

Registracija konsultacijai pas FMR gydytojus telefonu: 8 683 04825, (8-45) 500648

Jūs esate čia: Pagrindinis > FMR gydytojo konsultacija

Informacijos atnaujinimo data: 2019 01 21
» FMR gydytojo konsultacija
Fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojo konsultacija

PATVIRTINTA

Direktoriaus 2018-10-26 d. įsakymu Nr. V- 37 -(1.4.) „Dėl Viešosios įstaigos Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarkos tvirtinimo“

Priedas Nr. 1

 

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJO KONSULTACIJŲ

TEIKIMO TVARKA

Tvarka nustatyta vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. V-636 „Dėl siuntimų ambulatorinėms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti ir brangiesiems tyrimams bei procedūroms atlikti įforminimo, išdavimo ir atsakymų pateikimo tvarkos aprašo patvirtinimo”, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 1998 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. 329 „Dėl bazinių kainų patvirtinimo” su vėlesniais pakeitimais, Lietuvos Respublikos veikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 17 d. įsakymu Nr. V-50 „Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo“ su vėlesniais pakeitimais, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1998 m. lapkričio 26 d. įsakymo Nr. 687 „Dėl medicininės apskaitos dokumentų formų tvirtinimo“ su vėlesniais pakeitimais“ ir sutarties su teritorinėmis ligonių kasomis nuostatomis ir sąlygomis, siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį paslaugų teikimą bei efektyviai panaudoti medicininės reabilitacijos priemonėms skirtas lėšas.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos (toliau - FMR) gydytojo konsultacijos skiriamos pacientams, atvykusiems su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu nemokamai. FMR gydytojas įvertina funkcinę būklę, išsiaiškina indikacijas ir kontraindikacijas. Paciento konsultacijos metu paskiriamas (keičiamas) ir atliekamas vienos rūšies procedūrų – kineziterapijos, fizioterapijos, masažo ar ergoterapijos - kursas. Reabilitacijos procedūrų skaičius kiekvienam pacientui yra individualus. FMR gydytojas sprendžia apie procedūrų kiekį ir intervalus. Po gydytojo konsultacijos pacientui registratūroje sudaromas ir išspausdinamas procedūrų grafikas. Pakartotinės konsultacijos metu FMR gydytojas vertina gydymo efektyvumą ir pateikia atsakymą siuntusiam gydytojui.

 

 


 

VšĮ Panevėžio fininės medicinos ir reabilitacijos centro vidaus tvarkos taisyklės.

VšĮ Panevėžio fininės medicinos ir reabilitacijos centro mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarka 3 priedas.

 

 


Nemuno g. 75, LT 37355 Panevėžys, Tel.: (8 45) 500650, 8 683 04825, el.paštas: info@fmrc.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 148413426
Cituojant svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
©2010-2018 Viešoji įstaiga Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras
Panevėžio savivaldybė Panevėžio TLK ESPBI ESPBI