Sanatorija Jūsų mieste!

Registracija konsultacijai pas FMR gydytojus telefonu: 8 683 04825, (8-45) 500648

Jūs esate čia: Pagrindinis > Kalbos korekcija

Informacijos atnaujinimo data: 2019 10 21
» Kalbos korekcija
Kalbos korekcijos paslaugos

Kalbos korekcijos paslauga – logopedo atliekama procedūra, kurios metu atpažįstamos ir naudojant specialias metodikas įveikiamos kalbos sutrikimo problemos vaikams ir suaugusiesiems. Jei reikia problemą spręsti kompleksiškai, logopedas pasitelkia į pagalbą visą mūsų centro reabilitacijos specialistų komandą – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją, psichologą, kineziterapeutą, ergoterapeutą.

 

Pacientui, apdraustam privalomuoju sveikatos draudimu, siuntimą gauti kalbos korekcijos paslaugas išduoda šie gydytojai: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, neurochirurgai, neurologai, otorinolaringologai, vaikų odontologai, ortodonto odontologai, vaido ir žandikaulių chirurgai.

 

 

Esame sudarę sutartį su Panevėžio teritorine ligonių kasa dėl kalbos korekcijos paslaugų apmokėjimo privalomuoju sveikatos draudimu apdraustam pacientui. Vadovaujantis šia sutartimi ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1998 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. 132 „Dėl kalbos korekcijos paslaugos bazinės kainos patvirtinimo“ iš privalomojo sveikatos daraudimo fondo biudžeto lėšų apmokama ne daugiau kaip už 20 val. kalbos korekcijos paslaugų per metus. Jei pacientas neturi siuntimo ar viršija ligonių kasų nustatytą limitą, už kalbos korekcijos paslaugas sumoka pats pagal įstaigos kainyną.

 

 

Kalbos korekcijos paslaugas mūsų centre teikia patyrusi logoterapeutė Rima Juškienė - Bartkė.

 


Nemuno g. 75, LT 37355 Panevėžys, Tel.: (8 45) 500650, 8 683 04825, el.paštas: info@fmrc.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 148413426
Cituojant svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
©2010-2018 Viešoji įstaiga Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras
Panevėžio savivaldybė Panevėžio TLK ESPBI ESPBI