Veiklos sritys

VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras - licencijuota suaugusiųjų ir vaikų medicininės reabilitacijos paslaugas teikianti ambulatorinė asmens sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje galite susigrąžinti ir stiprinti sveikatą.

Teikiame šias paslaugas pagal grupes:

1. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų konsultacijas (antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas):

  • dėl I-o medicininės reabilitacijos etapo paskyrimo,
  • dėl tolimesnio reabilitacinio gydymo rekomendavimo,
  • dėl biosocialinių funkcijų atstatymo paskiriant procedūras vaikams ir suaugusiesiems, atvykusiems su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu.

2. Ambulatorinę reabilitaciją I suaugusiems - judėjimo-atramos aparato pažeidimų, kvėpavimo sistemos, endokrininių, virškinimo sistemos, inkstų ligų, psichikos-elgesio sutrikimų, jonizuojančios radiacijos poveikio.

3. Ambulatorinę reabilitaciją II suaugusiems - judėjimo-atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos, kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, endokrininių ligų, inkstų ligų, ginekologinių ligų, odos ligų.

4. Ambulatorinę reabilitaciją II vaikams – judėjimo-atramos aparato pažeidimų, kvėpavimo sistemos ligų, nervų sistemos ligų, kraujotakos sistemos ligų, endokrininių ligų, virškinimo sistemos ligų , psichikos-elgesio sutrikimų, odos ligų.

5. Kalbos korekcijos paslaugas, teikiamas logopedo. 

Formuojamos specialios grupės kineziterapijos užsiėmimų vandenyje – vaikų, suaugusių, suformuotos pagal susirgimą ir funkcinį pajėgumą.

Už medicininę ambulatorinę reabilitaciją pacientams, turintiems bet kurioje Lietuvos teritorijoje galiojančią TLK pažymą dėl kompensacijos už paslaugas, mokėti nereikia.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos aptarnavimo zonos pacientai, apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu, besikreipiantys su gydytojų siuntimais (forma 027/a), fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultuojami nemokamai, jei reikia, paskiriamas (keičiamas) ir atliekamas procedūrų kursas. Nemokamų procedūrų skaičius nustatomas vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro įsakymais, sutartimi su Panevėžio teritorine ligonių kasa ir lokaliais tvarkomaisiais teisės aktais.

Už kitas procedūras, neapmokamas iš privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, jų gavėjai privalo sumokėti patys arba už juos sumoka kiti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Kvalifikuoti mūsų centro specialistai padės Jums atstatyti sutrikusias funkcijas, grąžinti darbingumą, stiprinti ir puoselėti savo sveikatą – laukiame Jūsų VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centre!