Vibromasažas

Kas yra masažas Tai gydymo metodas - kūno paviršiaus audinių mechaninis dirginimas rankomis arba prietaisais. Labai įvairiai fiziologiškai veikia nervų sistemą ir visą organizmą. Priklausomai nuo masažavimo vietos, pobūdžio, jėgos ir trukmės kinta galvos smegenų žievės funkcinė būklė, susinormina bendras nervinis jautrumas, nyksta nuovargis, skausmas. Svarbus neuroreflektorinis masažo poveikis vidaus organams: odos, poodinio ląstelyno ir raumenų tam tikros zonos nerviniais ryšiais siejasi su tam tikrais vidaus organais, todėl masažas gali padėti gerinti jų darbą. Masažas veikia visą periferinę nervų sistemą, gerina kvėpavimą, kraujotaką, virškinimą, didina organizmo atsparumą, raumenų ištvermingumą.
Bendras poveikis
- stimuliuoja kraujotaką; - gerina aprūpinimą deguonimi ir tolygiai paskirsto maistingąsias medžiagas, antikūnius ir hormonus; - gerina medžiagų apykaitą, suteikia ląstelėms gyvybingumo; - skatina detoksikaciją; - stiprina imuninę sistemą; - gerina ir stiprina organų funkcijas ir stimuliuoja organizme vykstančius procesus; - sukuria elektros srovę kraujotakoje, todėl jonizuojamas kraujas.
Įprasta organizmo reakcija naudojantis masažuokliu
Masažo metu jūs galite justi perštėjimą ir tvinkčiojimą. Tai normalus reiškinys, nes nervų galūnės reaguoja į masažą. Dėl tokios stimuliacijos gerėja kraujo apytaka, pasišalina rūgščių paveiktos ląstelės, nereikalingos ir kenksmingos medžiagos. Todėl būtina po kiekvieno masažo gerti skysčių.
Efektyvus naudojimas ir privalumai
Delnų masažas Atpalaiduoja sustingusias rankas, kaklą ir pečius. Padėkite delną ant masažinio kilimėlio ir masažuokite delną skausmui palengvinti. Nugaros ir liemens masažas Uždėkite masažuoklį ant nugaros ar liemens. Žiūrėkite, kad masažinis diržas tiesiai kontaktuotų su tuo kūno plotu, kurį norite masažuoti. Šis masažas atpalaiduoja stuburo įtampą, padeda išvengti nugaros skausmų. Pilvo srities masažas Sėdėkite patogioje padėtyje ir užsidėkite masažinį diržą ant pilvo. Tarp masažinio diržo ir pilvo padėkite minkštą paklotą, kad sušvelnintumėte vibraciją. Šlaunų masažas Užsidėkite ilgas kelnes ar kojines, patogiai atsisėskite taip, kad jūsų šlaunys būtų ant masažinio kilimėlio. Šis masažas atpalaiduoja įtemptus raumenis, padeda pasišalinti toksinams. Taip pat šis masažas puikiai tinka gydyti celiulitą, mažinti venų išsiplėtimą ir tirpdyti riebalus. Blauzdų masažas Atsisėskite ar atsigulkite taip, kad masažuoklis butų galima uždėti blauzdų. Jūs galite reguliuoti masažo lygį. Šis masažas tonizuoja raumenis, šalina riebalų sankaupas. Blauzdų masažas padeda atpalaiduoti kojų raumenis ir ypač naudingas tiems, kam tenka ilgai stovėti ant kojų arba nešiojančioms aukštakulnius batelius moterims. Pėdų masažas Atsigulkite, padėkite pėdas ant masažinio kilimėlio vidurio. Kadangi paduose yra gausybė refleksinių taškų, šis efektyvus masažas yra ypač naudingas. Pėdų masažas atpalaiduoja kulkšnių patempimą, padeda išvengti gastroenterito, širdies ligų ir neuralgiją.